Bloomberg US

Jak przygotować się do wzięcia kredytu hipotecznego?

W pierwszym półroczu 2017 roku wzrosła zarówno liczba, jak i wartość zaciągniętych kredytów hipotecznych. Tego rodzaju finansowanie to dla wielu osób jedyna szansa na budowę czy zakup nieruchomości, a jednocześnie poważne oraz wieloletnie zobowiązanie. Jak się przygotować, by proces przebiegał sprawnie, a raty nie okazały się zbyt dużym obciążeniem?

Polacy na e-zakupach

Według statystyk 48% Polaków deklaruje dokonanie jakiegokolwiek zakupu w e-sklepach.

Jak najlepiej skonsolidować raty? Poznaj nasz poradnik

Spłacasz kilka pożyczek i kredytów? Zależy Ci na tym, by obniżyć wysokość comiesięcznych zobowiązań? Jeśli chcesz odciążyć domowy budżet i odzyskać finansową płynność, sięgnij po kredyt konsolidacyjny.

Optymalizacja kosztów – na czym to polega?

Sprawne zarządzanie wydatkami w firmie to jeden z elementów decydujących o sukcesie w biznesie. Pilnowanie wydatków i ich odpowiednie rozplanowanie pomoże zaoszczędzić, a dzięki temu też zyskać dodatkowe środki na rozwój firmy.

Najlepsze suszarki do rąk do łazienki w firmie

Zakładając firmę bądź remontując łazienkę firmową stoimy przed ważną kwestią wyposażenia jej w suszarkę do rąk lub podajnik ręczników papierowych. Obydwa rozwiązania mają swoje wady i zalety, choć według aktualnego stanu wiedzy i różnych analiz, to suszarki do rąk są rozwiązaniem bardziej ekonomicznym, a przecież na takie rozwiązania stawiają przedsiębiorcy.

5 rzeczy, które musisz wiedzieć, zanim zorganizujesz konferencję

Organizacja konferencji to nie lada wyzwanie, które wymaga zadbania o wiele ważnych elementów. Bez tego nie uda się bowiem zorganizować wydarzenia, które będzie pozytywnie ocenione przez uczestników. O czym musisz więc wiedzieć, zanim podejmiesz się organizacji konferencji? Sprawdź nasze wskazówki!

Frankowe raty dawno nie były tak niskie

Spadek kursu szwajcarskiej waluty i ujemne stopy procentowe sprzyjają zadłużonym. Ich problemem jest jednak wciąż duży dług w przeliczeniu na złote.

Kto zyska na zakazie handlu w niedzielę

W gorącej dyskusji na ten temat nie chodzi o interes czy dobro pracowników oraz klientów, lecz o politykę i chęć uderzenia w duże sieci.

Małe przedsiębiorstwa chcą rozwijać zagraniczną ekspansję

Według BZ WBK na eksport stawia coraz więcej firm młodych, które wychodzenia poza Polskę nie postrzegają jako bariery, ale jako szansę na rozwój.

Atak chińskiego Allegro

Umowa AliExpress z PayU może zmienić krajobraz internetowych zakupów w Polsce.

Z ostatniej chwili
Najczęściej czytane
Najlepiej oceniane
common