31-05-2012 jsat

Anna Fotyga: Spadkobiercy Karskiego wiedzieliby, jak się zachować

Zdaniem byłej minister spraw zagranicznych, powinniśmy domagać się od amerykańskiego prezydenta przeprosin. Fotyga podkreśla, że w trudnych dla polityki zagranicznej czasach trzeba umieć „postawić wszystko na jednej szali".

31-05-2012 jsat

Joanna Mucha: W Polsce rasizm i chuligaństwo to margines

W ostatnich dniach media na Wyspach Brytyjskich pokazały serię programów przedstawiających Polskę i Ukrainę jako kraje nie radzące sobie z rasizmem i chuligaństwem stadionowym. Joanna Mucha odpowiada, że to wielka przesada.

30-05-2012 emka

Politycy oburzeni filmem BBC - komentarze

Jak film dokumentalny BBC o polskich i ukraińskich kibicach, w którym przedstawieni zostali również pseudokibice wpłynie na atmosferę podczas Euro 2012?

22-05-2012 Antoni Trzmiel

Weronika Marczuk: Spodziewałam się innego wyroku

Celebrytka niegdyś zatrzymana przez CBA, a potem uniewinniona przez sąd, nie kryje zaskoczenia w sprawie byłej posłanki PO.

18-05-2012 emka

Komentarz do tekstu: Tusk - Będę rozmawiał...

Sławomir Neumann: Związkowcy naładowani agresją i procentami

16-05-2012 trzmiel

Pierwsze komentarze po wypowiedzi Wałęsy

Laureat pokojowej nagrody Nobla twierdzi, że związkowców trzeba było "spałować". Czy chce tym "gwałtownie ratować błyskawicznie spadające poparcie dla Tuska"?

14-05-2012 emka

Bulwersujące zachowanie Niesiołowskiego

Przypomnijmy: w piątek po głosowaniu za reformą emerytalną Ewa Stankiewicz z "Gazety Polskiej" została zaatakowana przez Stefana Niesiołowskiego z PO. Blogerzy z salonu24.pl pospieszyli z komentarzami.

10-05-2012 emka

Stadion Narodowy: Zarwał się sufit nad jednym z wejść

Nasze dobre przygotowanie do Euro 2012 po raz kolejny stanęło pod znakiem zapytania. Nad jednym z wejść na Stadion Narodowy zarwał się fragment podwieszanego sufitu.

26-04-2012

Ewa Kopacz: Leków może zabraknąć, to się zdarza

Zdaniem byłej minister zdrowia i obecnej marszałek Sejmu za skandal z brakiem dostępności leków dla chorych na raka odpowiadamy… my wszyscy. "Może popsuć się linia produkcyjna, mogą zdechnąć chomiki w hodowli. To się zdarza" - mówi Ewa Kopacz.

25-04-2012 emka

Waldemar Pawlak: Rostowski niepotrzebnie nagrzewa temat emerytur

Po kompromisie w sprawie reformy emerytalnej Waldemar Pawlak zniknął. Szef PSL pojawił się dopiero w programie w TVN24, by skomentować aktualne wydarzenia w polskiej polityce.

Najczęściej czytane
Z ostatniej chwili
Najlepiej oceniane
Tu nas znajdziesz: DO GÓRY

common